KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12824455
nr 1282 4455
Oidentifierad konstnär. Stående flicka. Ej signerad. Olja på duk, 120x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:40:08
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr